ŞİFREMİ UNUTTUM

*

Bir aile şirketi olarak 2005 yılında kurulan ve tecrübeli kadrosu ile, kesici takım alanında hizmet veren şirketimiz, bugün Türkiye genelinde sağlamış olduğu başarılar sayesinde, yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Talaşlı imalat yapan şirketler tam güvence ve en yüksek kalite ile üretimlerini gerçekleştirmek zorundadırlar. Bu anlamda vermiş olduğumuz ürün ve hizmetlerde rekabet gücünüzü ve proses güvencenizi sağlayacak çalışmalar ile yanınızda bulunmaktayız.

Standart ürünlerin yanı sıra firmamızın asıl kuruluş nedeni özel takım ve bileme hizmeti vermektedir. Kuruluşumuzun altyapısı ve makina parkurumuz tamamen bu yönde şekillendirilmiştir. Hızlı ve kaliteli bileme hizmeti ve özel takım konusunda bugüne kadar sağlamış olduğumuz başarıların gururunu yaşamaktayız.

 

2005 › KURULUŞ
2005

Avrupa Standartlarında Yerli Üretim!

Avrupa standartlarında tesis ve makina yatırımları tamamlandı. Özel takım ve bileme hizmeti verilmeye başlandı.

2007

Yatırıma Devam

  Tesisimizin iklimlendirme çalışmaları ve ilave alt yapı iyileştirmeleri tamamlandı.

2008

Kalitemiz Garantimizdir

  4 Adet konvansiyonel bileme, 2 adet taşlama, 1 adet 4 eksen CNC taşlama ve ikinci 5 Eksen CNC takım bileme makinası yatırımları yapıldı. 

2009

Kalite Tesadüf Değildir

  Kalite kontrol beklentileri ve yapmış olduğumuz işlerde hassasiyet istekleri doğrultusunda "Zoller Genius 3" 5 eksen CNC ölçüm makinası alımı gerçekleşti.

2010

TÜBİTAK

“Yüksek frezeleme performanslı yeni sert metal kesici takım geliştirilmesi” konulu TÜBİTAK projesine başlandı ve Aralık 2011'de proje başarıyla tamamlandı. TÜBİTAK tarafından teşekkür yazısı gönderildi.

2011

Medikal Devrim

Medikal sektöründe titanyum vida üretiminde kullanılan zımba takımı için Ar-Ge çalışmaları yapıldı ve uzun soluklu çalışmalar sonucunda müşterilerimizin deyimiyle “Medikal Devrim” niteliği taşıyan zımba üretildi. Bu ürün için 2012 yılında patent başvurusu yapıldı.

2012

CNC Yatırımı

Tam entegre, robotlu 5 Eksen Takım bileme ve imalat makinası yatırımı yapıldı.

2013

Seri İmalat

Sert Metal kesici takımların seri imalatı başlatıldı. 

2014

Tamamlayıcı Ürünler

Markalaşma çalışmaları sonucunda ürün gamımıza Sert Metal uç, Kater & Tarama Başlıklar ve Hassas Tutucu sistemleri eklendi. Böylece talaşlı imalat yapan müşterilerimize komple çözüm sunmaya başladık.

2015

İhracat

Ürünlerimiz başarıyla yurt dışında müşterilerle buluştu.

2016

Kapasite Arttırımı

Artan taleplere hızlı cevap verebilmek için Anca MX7 Lineer 5 eksen takım taşlama tezgahı faliyete geçti. Fanuc robot ve lazer ölçüm sayesinde kesintisiz ve hızlı bir üretim gerçekleştirilmektedir.

2017

Yeni Adresteyiz!

Eylül ayı itibari ile, toplam 900m2 alanda daha hızlı ve verimli hizmet sunmaya başladık. 

2017

Yurt Dışı Fuar

Almanya EMO 2017 Fuarına katılarak, yurt dışı müşterilerimiz ile daha yakın temas kurmak ve yeni pazarlarlar hedeflendi. Başarılı geçen fuar katılımı ilave yatırımlarımıza katkıda bulundu.

2018

Büyümeye Devam

İkinci ANCA MX7 - 6 Eksenli Robotlu makinamızı devreye aldık.CNC Taşlama işlerimiz için Türkiye'de ilk olan TruTech marka makine ile 1 Mikron hassasiyetinde taşlama gerçekleştiriyoruz. Taşlarımızı artık CNC destekli makine ile bilemekteyiz. Kesici takımların köşe yuvarlaması artık kendi bünyemizde yapılmaktadır.

2019

Kalite

Kalite kontrol departmanımıza yüksek çözünürlükte mikroskop yatırımı yapıldı. 

 

Günümüz
TOP